Ergu Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti

 

Ergu Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti, profesyonellerin yönettiği, kurumsallığı hedeflemiş bir firmadır. Gücünü, “doğa” ve “insan” sevgisinden alır. 
LABUNE Ailesi’nde bu değerleri benimseyen çalışanlar, ortak hedeflere ulaşmak için çaba göstermektedir. 

LABUNE Ailesi olarak; her koşulda müşteri memnuniyetini sağlayarak, ülkemiz hazır gıda sektöründe kalitenin önderi olmak için çalışıyoruz. Seçtiğimiz hedef, yalnızca Türkiye’de değil, tüm dünyada insanlara en iyi ürünü, mükemmel hizmet anlayışımızla sunarak; markamızı gelecek kuşaklara taşımaktır.


"BABANI YEME LABUNE YE"


Bu yolda ilerlerken temel değerlerimiz olan; dürüstlük, şeffaflık, güvene dayalı çalışma, vefa, etkin iletişim doğaya ve çevreye saygılı olmak kavramları bize ışık tutacaktır. Temel ilkelerimiz, her türlü işlem ve davranışımızda bizlere yol gösterir.


Dürüstlük: Çalışma ve faaliyetlerimizde, tüm paydaşlarımız ve diğer taraflar ile olan ilişkilerimizde dürüstlük ilkesine bağlı kalırız.

Güvenilirlik:
 Çalışma sektörümüzün temelinde güvenin yattığının bilinciyle müşterilere ve diğer tüm çalışma arkadaşlarımıza açık, anlaşılır ve doğru bilgiler verir, zamanında, eksiksiz ve verilen sözler doğrultusunda hizmet sunarız.

Uygunluk: Başta Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından ilgili tüm yasa, yönetmelik ve standartlara uyarız.

 

VİZYONUMUZ

Türkiye'de ve Dünya'da kullandığı ve yarattığı yöntemlerle misafirlerimizin en yüksek düzeyde memnun olmasını sağlayan, gıda sektöründe öncü, lider, aranan, takip edilen, en güvenilir lezzet ve hizmet firması olmak.

MİSYONUMUZ

Misafirlerimizin istek, ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak. Gıda ürünleri ve hizmetlerini, misafirlerimize odaklı yaklaşımlarla sunup memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak. Misafirlerimizin ya da misafir adaylarımızın her zaman ilk tercihlerinin labune balık çorbasından yana kullanmalarını sağlamak.

 

 

DEĞERLERİMİZ

 

Lezzet, hijyen ve misafirlerimizin memnuniyetini en üst seviyeye taşımak ve sürekli kılmak. Her seferinde aynı lezzet, hijyen ve hizmet kalitesine sadık kalmak. Misafirlerimiz de güven duygusu yaratmak ve iş arkadaşlarımızın ortak katılımlarıyla şirket kalitesini hep üst düzeyde tutmak. Her zaman mükemmeli yakalamaya çalışmak için ; Yeniliklere, gelişime ve önerilerinize değer veriyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çerez Kullanımı

"Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz."