İlikli Balık Kemik Suyu (320gr)
İlikli Balık Kemik Suyu (330gr) Balık Kemik Suyu - balikcorbasi.com
Balık Kemik Suyu

İlikli Balık Kemik Suyu (320gr)

Fiyat : ₺18,90(KDV Dahil)

"İLİKO" Ilıtılmış 1 su bardağı ilikli balık kemik suyunun içine birkaç damla portakal suyu ekleyerek içebilirsiniz. Çorbalarınıza, yemeklerinize, pilavlarınıza katabilirsiniz. İlikli balık kemik suyunun içine bir meyve yağı ilave ederek doğal cilt ve saç maskesi olarak da kullanabilirsiniz.

:

BALIK KEMİK SUYU

Balık kemik suyu, labune balık çorbasına özel olarak kendi tesislerimizde belirli büyük balıkların kemiklerinden yaklaşık 6-8 saat kaynatılarak elde edilen saf balık kemik suyudur. Balık kemik suyu labune balık çorbasında balık çorbaları için stok suyu olarak ta kullanılmaktadır. Böylece balık kemiklerinden elde edilen bu stok suyu sağlığınızı ve bağışıklığınızı desteklemektedir. Balık kemik suyu ile hem sağlığınıza hem de yemeklerinize muhteşem bir katkı sağlayacaksınız. Balık ve balık kemik suyu, büyük bir vitamin deposudur. A ve D, fosfor, magnezyum, selenyum, çinko ve iyot olmak üzere, vitamin ve mineral kaynağıdır. Balık; demir ve çinko gibi vücut için çok önemli olan iki mineralden son derece zengindir.

Balıktaki Vitaminler Nelerdir?

B grubu vitaminlerinden B1, B2, B3, B6 ve B12; Yağda eriyen A ve vitaminlerinin iyi kaynaklarıdır.

ISITMA ÖNERİLERİ

MİKRODALGA FIRINDA: Mikrodalgada ısıtmadan önce, kavanozun kapağını açınız. Orta ısıda 2-3 dakika ısıtınız.
TENCEREDE: Tencereye boşaltarak 5-7 dakika ısıtınız.
SICAK SUDA: Benmari Usulü.

Uzmanlık alanı balık olan Labune, konserve balık çorbaları ile birlikte doğal içeriği ve binbir faydası ile konserve ilikli balık kemik suyu hazırlıyor. El emeği hazırladıkları bu ürünlerinde de herhangi bir katkı maddesi, koruyucu kimyasal bulunmuyor. Büyük balıkların kemiklerinden ve mevsim sebzeleri ile 6-8 saat kaynatılatak elde edilen bu saf balık kemik suyu, içeriği ile çok zengin, çok faydalı ve yemeklerinize lezzet ve sağlık katacak bir ürün. Pişirildikten sonra cam kavanozlarda konserve vakumlama yöntemi ile kapatılıyor ve soğuk olarak size ulaştırılıyor. Kapat kapatmada dahi gıda gazı vb uygulamalar yapılmıyor.  Kapağı açılmadan önce serin ve loş bir bölgede oda sıcaklığında saklayabilirsiniz. Sızıntı yapmış ve hasar görmüş ürünleri tüketmeyin. Açtıktan sonra da buzdolabında saklayın ve 3 gün içerisinde tüketin.

 

İlikli Balık Kemik Suyu

İlikli balık kemik suyu ile lezzet dolu bir maceraya doğru yol alırken aynı zamanda besin değerleri ile fark yaratan bir çorbayı tatmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Labune olarak sizler için özel olarak hazırladığımız karışımlar sayesinde hem besleyiciliği yüksek ürünlerle bir arada olacak hem de ağzınızın suyunu akıtacak lezzetleri keşfedeceksiniz.

İlikli balık kemik suyunu tüketerek birbirinden özel faydalara kavuşabileceğinizi söylemeden evvel bu harika tadın nasıl üretildiğine bir göz atmak gerekiyor. Üretim tesislerimizde işlenen balıklar 6 ila 8 saat arasında değişen sürelerle kaynatılarak balık kemik suyu elde ediliyor. Herhangi bir katkı maddesi içermemesi ve sağlığa olumlu etkiler sağlaması nedeni ile tercih edilen bu lezzetin faydalarına daha yakından bir göz atalım!

İlikli Balık Kemik Suyu Faydaları

Yaş ve cinsiyet ayırt etmeksizin hemen herkesin afiyetle tüketebileceği bir lezzet olmayı başaran Labune lezzetleri arasında ilikli balık kemik suyu sizlere ne tür faydalar sağlar gelin hep birlikte yakından inceleyelim!

  • Balığın içerisinde bulunan bol Omega3 sayesinde kalp sağlığınız ile alakalı herhangi bir sorunlar ortadan kaldırır,
  • Balığın hafızayı güçlendirici etkisi dikkate alındığında Alzheimer gibi sağlık sorunlarının ortadan kaldırılmasını destekler,
  • Tansiyon hastalarının kan basınç seviyeleri düzenlenerek daha sağlıklı günler yaşamalarına katkı sağlar,
  • Gün boyunca yaşadığınız yorgunluğu unutturarak güne dinç ve zinde başlamanıza yardımcı olur,
  • Çocuklarda kemik yapısının güçlenmesini sağlar,
  • Bağışıklık sistemi üzerinde olumlu etkiler ortaya çıkararak hastalıklara karşı korur,
  • Kandaki şeker seviyesini optimum seviyelere çekerek diyabet hastalığına karşı çıkar.

Yukarıdaki avantajları ile hemen herkesin mutlaka tüketmesi gereken lezzetler arasında yer alan İlikli Balık Kemik Suyu, Labune raflarında sizlerle buluşmayı bekliyor.

Bu Balık Çorbasını Kimler Tüketebilir?

9 aydan küçük çocukların tüketmesini çok önermiyor olsak da 9 aydan büyük herkesin balık çorbası lezzetini keşfedebileceğini söyleyebiliriz. Balık kemik suyu ve iliğin sunduğu harika tadı sizlerle buluşturan bu ürünü satın alarak sağlıklı beslenme alışkanlıklarına kapı aralayabilirsiniz. Bu sayede hem siz hem de sevdikleriniz doğallığı ile ön plana çıkan balık ürünlerini aramak durumunda kalmayacaksınız.

Çerez Kullanımı

"Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz."