Karnabaharlı Körili Zencefilli Levrek Balık Çorbası (320 gr)
Karnabaharlı Körili Zencefilli Levrek Balık Çorbası Karnabaharlı Körili Zencefilli Levrek Balık Çorbası - balikcorbasi.com
Karnıbaharlı Körili Zencefilli Levrek Balık Çorbası

Karnabaharlı Körili Zencefilli Levrek Balık Çorbası (320 gr)

Fiyat : ₺21,00(KDV Dahil)

Karnabaharlı Körili Zencefilli Levrek Balık Çorbası sayesinde hem çocuklarınızın fiziksel gelişime katkı sağlayabilir hem de balık ve sebze tüketimini destekleyici çözümler üretebilirsiniz. 

:

 

Karnabaharlı Körili Zencefilli Levrek Balık Çorbası

Karnabahar köri ve zencefil ile levrek balığının birleştiği muhteşem lezzet. Çocuklarınıza sebze yedirmekte yada balık yedirmekte zorlanıyor ve hatta hiç yediremiyorsanız işte bu ürün tam sizin için.

Balıktaki Vitaminler Nelerdir?

B grubu vitaminlerinden B1, B2, B3, B6 ve B12; Yağda eriyen A ve vitaminlerinin iyi kaynaklarıdır.

Labune Balık Çorbası Steril edilmiş özel katkısız ve doğal balık çorbaları

İçindekiler : İlikli balık kemik suyu, Levrek, Kereviz, Soğan, Sarımsak, Maydanoz, Defne yaprağı, Karnabahar, Zeytinyağı, Tuz, Baharatlar

ISITMA ÖNERİLERİ

MİKRODALGA FIRINDA: Mikrodalgada ısıtmadan önce, kavanozun kapağını açınız. Orta ısıda 2-3 dakika ısıtınız.
TENCEREDE: Tencereye boşaltarak 5-7 dakika ısıtınız.
SICAK SUDA: Benmari Usulü.

Kullanım ve Saklama Koşulları: +4 derece buzdolabında muhafaza ediniz. Sızıntılı ve hasar görmüş ürünleri tüketmeyiniz. Açıldıktan sonra +4 derecede muhafaza edilmeli ve 2 gün içerisinde tüketilmelidir.

 

Karnabaharlı Körili Zencefilli Levrek Balık Çorbası

Karnabaharlı Körili Zencefilli Levrek Balık Çorbası ile hem lezzetli hem de son derece sağlıklı bir çorba tüketmek ister misiniz? Hem çocukların hem de yetişkinlerin tadına bayılacağı bir lezzet olan balık çorbasını siz de tüketerek sağlıklı bir yaşamak sürdürebilirsiniz.

Sağlıklı beslenme dendiğinde bireylerin aklına genelde lezzetsiz yiyecekler gelir. Ancak Labune Balık Çorbası, bu tabuları yıkmanızı ve sağlıklı yemeklerinde son derece lezzetli olabileceğine inanmanızı sağlıyor! İçeriğinde ki karnabahar, köri, zencefil ve levrek balığı çorbanın lezzetinin yanında yüksek besleyici değerlere sahip olmasını da sağlıyor. Başta sporcular, sağlıklı beslenmek isteyen bireyler ve çocuklar için besleyici olan bu çorbayı herkes rahatlıkla tüketebilir.

Neden Karnabaharlı Körili Zencefilli Levrek Balık Çorbası

Karnabaharlı Körili Zencefilli Levrek Balık Çorbasını tercih etmeniz için pek çok sebep var. Bunlardan biri yüksek besleyici değerlere sahip olmasıdır. Özellikle gelişim çağında ki çocuklar için bu çorbanın içeriğinde ki sebze, baharat ve balığının büyük bir öneme vardır. Bu nedenle hem kendiniz hem de çocuğunuz için bu efsanevi lezzete sahip olan çorbaları tercih edebilirsiniz.

Karnabaharlı Körili Zencefilli Levrek Balık Çorbasının Faydaları

Tıpkı diğer balık çorbalarının olduğu gibi bu balık çorbası çeşidinin de sağladığı faydalar bulunmaktadır. Söz konusu faydalardan aşağıdaki gibi bahsedebiliriz.

  • Kan basıncını düşürür.
  • Kolesterolü dengeler.
  • Ev yapımı balık çorbasını mükemmel bir İyot kaynağı olarak ifade edebiliriz. Bu sayede vücudunuzun iyot ihtiyacını en iyi şekilde karşılar.
  • Kalsiyum kaynağıdır. Kalsiyum, diğer işlevlerin yanı sıra kas kasılmasına, kanı pıhtılaştırmaya ve vücuttaki hormonları ve enzimleri serbest bırakmaya yardımcı olan kemik yapıcı bir mineraldir. Bu doğrultuda balık çorbası da söz konusu faydaları sağlamaktadır.
  • Tiroid destekleyici besinler açısından zengin, birçok beslenme uzmanının tiroid sağlığını desteklemek için önerdiği bir çorba olan balık çorbası ile Tiroid hastalarının da sağlığına kavuşabileceğini ifade edebiliriz.

Siz de yukarıda ki faydalardan yararlanmak istiyor ve sağlıklı bir hayat sürdürmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Birbirinden lezzetli balık çorbalarından kendiniz için en uygun olanı kolayca sipariş verebilirsiniz.


Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

"Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz."