Sebzeli Kuşkonmazlı Somon Balık Çorbası (320 gr)
Sebzeli Kuşkonmazlı Somon Balık Çorbası Sebzeli Kuşkonmazlı Somon Balık Çorbası - balikcorbasi.com
Sebzeli Kuşkonmazlı Somon Balık Çorbası

Sebzeli Kuşkonmazlı Somon Balık Çorbası (320 gr)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺32,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺23,90(KDV Dahil)

Sebzeli Kuşkonmazlı Somon Balık Çorbası sayesinde hem çocuklarınızın fiziksel gelişime katkı sağlayabilir hem de balık ve sebze tüketimini destekleyici çözümler üretebilirsiniz.

:

 

Sebzeli Kuşkonmazlı Somon Balık Çorbası

Sebzeli Kuşkonmazlı Somon Balık Çorbası sayesinde hem çocuklarınızın fiziksel gelişime katkı sağlayabilir hem de balık ve sebze tüketimini destekleyici çözümler üretebilirsiniz.

Balıktaki Vitaminler Nelerdir?

B grubu vitaminlerinden B1, B2, B3, B6 ve B12; Yağda eriyen A ve vitaminlerinin iyi kaynaklarıdır

ASLA AMA ASLA İÇERİSİNDE HİÇ BİR KATKI VE KORUYUCU MADDE YOKTUR.

Kapak kapatmada gıda gazı kullanılmamıştır. Ürünlerimiz hijyenik koşullarda tamamen doğal yöntemler ile pişirilip vakumlanmaktadır. Balıklarda kılçık kalmaması için fileto çıkartılır. Balık kılçıkları ve lezzet sebzeleri usulünce pişirilir, süzülür stok suyu elde edilir. Balık etleri vitamin değerini kaybetmemesi için buharda pişirilir, Balık etlerinde tekrar kılçık ayıklaması yapılır. Tamamen kılçıksız balık eti kullanılır. Fakat doğal yöntemlerde yapıldığı için gözden kaçmış kılçık olması ihtimaline karşın lütfen dikkatli olunuz. Alerjen Uyarısı: Gluten içerir, Kereviz içerir.

Çorbalarımız : 320 gr Ortalama 1-1,5 porsiyon şeklindedir, Cam kavanozda özel saklama kapları ile gönderilmektedir.

ISITMA ÖNERİLERİ

MİKRODALGA FIRINDA: Mikrodalgada ısıtmadan önce, kavanozun kapağını açınız. Orta ısıda 2-3 dakika ısıtınız.
TENCEREDE: Tencereye boşaltarak 5-7 dakika ısıtınız.
SICAK SUDA: Benmari Usulü.

Kullanım ve Saklama Koşulları: +4 derece buzdolabında muhafaza ediniz. Sızıntılı ve hasar görmüş ürünleri tüketmeyiniz. Açıldıktan sonra +4 derecede muhafaza edilmeli ve 2 gün içerisinde tüketilmelidir.

 

 

Sebzeli Kuşkonmazlı Somon Balık Çorbası

Sebzeli kuşkonmazlı somon balık çorbası adı ile bile karnınızı doyurmaya ve iştahınızı kabartmaya yetiyor değil mi? Besleyici değerleri ile sıradan bir çorbadan çok daha fazlasını sunan ve enfes tatları ile çocukların en çok tercih ettikleri arasında yer alan bu lezzeti hemen denemeye ne dersiniz? O halda bir balık çorbası siparişi size de çocuklarınıza da çok iyi gelecek!

Çocuklar genellikle sebze ve balık gibi farklı tatları çok tercih etmezler. Tatların farklı gelmesi ve yeni birer deneyim olmaları balık ve sebzeye karşı bakışı farklı kılsa da bu bakış açısı beslenme eksikliklerine neden olur. Peki, bu tür durumları ortadan kaldıracak çözümlerden yararlanmaya ne dersiniz? Mesela balık çorbaları… Gelin sebze, kuşkonmaz ve somon lezzetini bir araya getiren bu çorbanın size neler sunduğuna bir bakalım!

Sebzelerin Mucizevi Etkisi

Sebzeler birbirinden özel içerikleri sayesinde genç yaşlı hemen herkesin mutlaka tüketmesi gerekenler arasındadır. Özellikle çocukların tüketmesi halinde oldukça ayrıcalıklı etkilerin ortaya çıkacağını bildiğimiz sebzelerin hangileri bu çorbada var hiç merak ettiniz mi?

Merakınızı gidermek ve çocuklarınızın sebzelere karşı mesafesini kırmak adına bu çorbayı sipariş edin ve hangi lezzetlerin kullanıldığını hemen öğrenin.

Kuşkonmaz ile Lezzeti Yakalayın

Görüntüsü çocuklara farklı gelen kuşkonmaz tek başına çok da tercih edilen bir seçenek olmaz. Peki, ya bu lezzeti bir çorbanın içerisine eklersek? Besin değerleri, sindirim ve boşaltım sistemleri üzerine etkileri ile hem çocuklar hem de büyükler için oldukça faydalı bir besin olan bu tadı hemen yakalayın!

Somon Tadı ile Enfes Bir Çorba

Somon en çok tercih edilen balıklardan bir tanesi olurken tadını fazlası ile hissettiren bir seçenektir. Balık çorbalarımızda yoğun bir şekilde kullandığımız somonu siz de tercih edin ve en lezzetli seçeneklerden yararlanmaya başlayın!

Labune Balık Çorbası Siparişi

Cam şişelere doldurulmuş olan harika bir lezzeti keşfetmeye hazır mısınız? O halde size enfes haberlerimiz var! Hemen Labune balık çorbası siparişi verin ve çok özel ambalajında servis edilen bu lezzetleri kapıda karşılayın!

 

 

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

"Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz."