Yer Elmalı Kuşkonmaz Levrek Balık Çorbası (320 gr)
Yer Elmalı Kuşkonmaz Levrek Balık Çorbası Yer Elmalı Kuşkonmazlı Levrek Balık Çorbası - balikcorbasi.com
Yer Elmalı Kuşkonmaz Levrek Balık Çorbası

Yer Elmalı Kuşkonmaz Levrek Balık Çorbası (320 gr)

İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺33,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺23,90(KDV Dahil)

Yer elmalı kuşkonmazlı levrek balık çorbası sayesinde hem çocuklarınızın fiziksel gelişime katkı sağlayabilir hem de balık ve sebze tüketimini destekleyici çözümler üretebilirsiniz.

:

 

Yer Elmalı Kuşkonmaz Levrek Balık Çorbası

Yer elmalı kuşkonmazlı levrek balık çorbası sayesinde hem çocuklarınızın fiziksel gelişime katkı sağlayabilir hem de balık ve sebze tüketimini destekleyici çözümler üretebilirsiniz.

Balıktaki Vitaminler Nelerdir?

B grubu vitaminlerinden B1, B2, B3, B6 ve B12; Yağda eriyen A ve vitaminlerinin iyi kaynaklarıdır

İÇİNDEKİLER: İlikli Balık Kemik Suyu, Levrek, Kereviz, Soğan, Sarımsak, Maydanoz, Defne yaprağı, Yer Elması, Zeytinyağı, Buğday Unu, Tuz, Baharatlar, Gerçek Süt Kreması, Portakal, Kuşkonmaz

ASLA AMA ASLA İÇERİSİNDE HİÇ BİR KATKI VE KORUYUCU MADDE YOKTUR.
Kapak kapatmada gıda gazı kullanılmamıştır. Ürünlerimiz hijyenik koşullarda tamamen doğal yöntemlerle pişirilip vakumlanmaktadır. Balıklarda kılçık kalmaması için fileto çıkartılır. Balık kılçıkları ve lezzet sebzeleri usulünce pişirilir, süzülür stok suyu elde edilir. Balık etleri vitamin değerini kaybetmemesi için buharda pişirilir, Balık etlerinde tekrar kılçık ayıklaması yapılır. Tamamen kılçıksız balık eti kullanılır. Fakat doğal yöntemlerle yapıldığı için gözden kaçmış kılçık olması ihtimaline karşı lütfen dikkatli olunuz. Alerjen Uyarısı: Gluten içerir, Kereviz içerir.

Çorbalarımız : 320 gr Ortalama 1-1,5 porsiyon şeklindedir, Cam kavanozda özel saklama kapları ile gönderilmektedir.

ISITMA ÖNERİLERİ

 

MİKRODALGA FIRINDA: Mikrodalgada ısıtmadan önce, kavanozun kapağını açınız. Orta ısıda 2-3 dakika ısıtınız.
TENCEREDE: Tencereye boşaltarak 5-7 dakika ısıtınız.
SICAK SUDA: Benmari Usulü.

Kullanım ve Saklama Koşulları: +4 derece buzdolabında muhafaza ediniz. Sızıntılı ve hasar görmüş ürünleri tüketmeyiniz. Açıldıktan sonra +4 derecede muhafaza edilmeli ve 2 gün içerisinde tüketilmelidir.

 

Yer Elmalı Kuşkonmaz Levrek Balık Çorbası

Yer Elmalı Kuşkonmaz Levrek Balık Çorbası’nın ne kadar lezzetli ve besleyici olduğunu biliyor musunuz? Cevabınız hayır ise yazımızı okumaya devam edin ve birbirinden lezzetli balık çorbalarının önemi ve lezzeti ile ilgili detaylı bilgiye sahip olun.

Balık çorbası besleyici bir gıda olarak kabul edilir ve Çinliler tarafından geleneksel olarak doğum sonrası doğum sonrası beslenme diyetinin bir parçası olarak emziren kadınlar için besleyici olduğu düşünülmektedir. Bu doğrultuda balık çorbasının doğumdan sonra sütün ve kalitesinin arttırılmasına büyük destek olduğunu ifade edebilmek mümkündür. Balıkta bulunan mineral ve vitaminlerin hamile veya emziren kadınların sık sık balık çorbası içmesi durumunda fetüs ve bebekler için son derece besleyici bir gıda haline gelmesini sağlamaktadır. Yer Elmalı Kuşkonmaz Levrek Balık Çorbası hem balığın hem de yer alması ile kuşkonmazın sağladığı faydaları barındırır. Bu doğrultuda söz konusu çorba özellikle çocuklara sebze ve balığı sevdirir.

Yer Elmalı Kuşkonmazlı Levrek Balık Çorbası İçeriği

Balık çorbası proteinler ve omega-3 yağ asitleri bakımından zengin olmaları nedeniyle önemli besin değerlerine sahiptir. Balık çorbaları hafıza sağlığımızı, göz sağlığımızı iyileştirir, depresyon ve stresle savaşır. Bu doğrultuda insan vücudu için son derece yararlı olan ve sağlıklı bir şekilde hazırlanan söz konusu balık çorbasının içeriği ise şu şekildedir: İlikli Balık Kemik Suyu, Levrek, Kereviz, Soğan, Sarımsak, Maydanoz, Defne yaprağı, Yer Elması, Zeytinyağı, Buğday Unu, Tuz, Baharatlar, Gerçek Süt Kreması, Portakal, Kuşkonmaz. Bu içerikler sayesinde balık çorbası B1, B2, B3, B6 ve B12 ile birlikte A vitamini açısından da son derece değerlidir.

Yer Elmalı Kuşkonmazlı Balık Çorbasını Kimler İçebilir?

Yer Elmalı Kuşkonmazlı Balık Çorbasını kimler içebilir sorusu hemen herkesin sorduğu sorulardan bir tanesidir. Bu noktada balık çorbasını 7’den 70’e herkesin rahatlıkla tüketebileceğini ifade edebiliriz. Sağlık beslenmek isteyen kişilerden çocuklara kadar herkes balık çorbasını tüketerek hem balığın hem de çeşitli sebzelerin faydalarından yararlanabilir. Siz de bu faydalardan yararlanmak için Labune Balık Çorbalarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

"Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz."